Informace o pracovním místě

První kontakt
životopis vždy e-mailem:
prtacovní úvazek 6-10 hod.
Náplň práce:
V rámci pracovní pozice se může jednat o zajištění dílčích úkolů na kamenné prodejně:
Příjem a výdej zboží
Inventura
Třídění odpadu
Drobné úpravy a opravy na prodejně

Požadavky:
Dobrou náladu a příjemné vystupování
Ochota aktivně pracovat a učit se

Nabízíme:
Chráněné pracovní místo pouze pro OZP uchazeče o zaměstnání. Po individuální domluvě je umožněno rozdělení práce v sedě/v stoje pouze podle zdravotních možností.
Na pracovišti přítomnost kolegů, kteří rádi pomohou
První kontakt s životopisem vždy e-mailem:
K dispozici jsme Vám v pracovní dny od 10-15h na telefonním čísle:.

Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 11.09.2023
Mzda: 6 000 - 10 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓