Informace o pracovním místě

Nečesaný Jiří Bc., tel.:, e-mail:

Náplň práce

- Řízení rozvoje marketingové strategie společně s marketingovými manažery v konkrétních zemích

- Řízení probíhajících marketingových aktivit a celkového ročního plánu trhu

- Zavedení centrálně vytvářených marketingových kampaní a projektů a zajištění jejich úspěšné lokalizace

- Prezentace marketingové strategie HQ značky a řad vozů ŠKODA importérům a jejich agenturám (pravidelné telefonáty, návštěvy importéra, účast na pravidelných workshopech a konferencích)

- Sledovat obsah značky a konzistenci implementace komunikační strategie centrály napříč importéry ŠKODA

- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání

- vzdělání zaměřené na sociální a mediální komunikaci či marketing výhodou

- požadujeme znalost AJ na komunikační úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou

- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.10.2023
Mzda: 60 000 - 90 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓