Informace o pracovním místě

Klouček Petr Bc., tel.:, e-mail: - profesní životopis.

Půjčovna stavebních strojů Marent patří mezi hlavní poskytovatele služeb v oblasti půjčování stavební
techniky. Půjčovna je specializovaná na stavební stroje přední světové značky Caterpillar a je největší
půjčovnou stavební techniky v České republice. Na trhu společnost působí více jak 10 let a do svého týmu
hledá novou posilu na pozici – Vedoucí půjčovny stavebních strojů – pobočka Praha
Náplň práce:
. vedení a organizace půjčovny stavebních strojů
. komunikace a péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových
. příprava, evidence a zpracování cenových nabídek a uzavíraní smluv
. vedení smluvní a technické dokumentace zakázek
. reporting a prezentace výsledků vedení společnosti
Požadujeme:
. středoškolské vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy bez praxe)
. zkušenost s řízením zaměstnanců, schopnost týmové spolupráce
. dobré organizační a komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka
. časovou flexibilitu, aktivní a zodpovědný přístup k práci
. základní technické znalosti stavební techniky a zařízení
. znalost stavebních firem ve svěřeném regiónu
. řidičské oprávnění skupiny „B“ (další průkazy výhodou)
. uživatelská úroveň znalostí při práci s PC
Nabízíme:
. dobré platové ohodnocení
. služební telefon a vozidlo
. jistotu a spolehlivost stabilní společnosti
. velkou míru samostatnosti a odpovědnosti
. důkladné zaškolení na pracovní pozici časovou flexibilitu a orientaci na zákazníka

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 19.07.2023
Mzda: 50 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓