Informace o pracovním místě

Upřesňující informace:

Náplň práce:

o Zajišťuje optimální provoz strojů a průběžné seřizování strojů.

o Zodpovídá za provozní údržbu strojů, nářadí a přípravků.

o Vede dokumentaci o údržbě a funkci strojů a zařízení.

o Informuje o potřebě náhradních dílů aodepisuje náhradní díly.

o Plní úkoly dle "Plánu preventivní údržby stroje", plánů čištění stroje.

o Dodržuje technologickou kázeň při výrobě, při ukládání dílů do přepravních jednotek a při manipulaci s nimi.

o Vyplňuje záznamy do formuláře "Popis oprav stroje".

o Informuje nadřízeného v případě poruch výrobního zařízení a odchylek od výrobní dokumentace.

o Zodpovídá za předání informací, pokud nářadím a měřidly nelze vyrobit nebo zkontrolovat dobrý kus (například u ověřovacích sérií). Projedná nápravu s příslušnými útvary společnosti.

o Provádí Vynucenou a Roční preventivní údržbu, včetně záznamu do SAP.

o Uvolňuje strojní zařízení po zásahu.

Požadavky:

o Absolvent s min. SOŠ s technickým zaměřením, alternativně min. 3 roky praxe v technickém prostředí

o ČJ B2

o MS Office - základní znalost

o Znalost mechanických principů, výhodou znalost pneumatických a hydraulických systémů

Zaměstnanecké výhody:

o bonus až 18 000 Kč/rok

o dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla)

o příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč/měsíčně, po zkušebnídobě

o dovolená nad rámec zákonem stanoveného rozsahu

o dotovaná svozová firemní doprava

Pracoviště: Hlavenec, Hlavenec
Datum nástupu: 01.08.2023
Mzda: 60 000 - 75 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓