Informace o pracovním místě

Hornová Jana, e-mail:

Náplň práce:
o Vyvíjíte nové okrajové a cloudové aplikace / řešení pro digitální továrnu zítřka.
o Budete pracovat na inovativních zákaznických projektech v oblasti AI.
o Budete mít odpovědnost za celý proces vývoje softwaru včetně návrhu, implementace, testování a pilotování.
o Mezi vaše úkoly patří konzultace, inženýring a uvádění softwarových řešení do provozu společně s našimi zákazníky.
o Systémy IoT připojíte k průmyslovému cloudu.
o Jste součástí velké komunity odborníků a aktivně sdílíte své znalosti.
o Podporujete naše klienty v technických otázkách a vyvíjíte technické koncepty
Požadavky na uchazeče:
o ukončené vzdělání v oboru informatiky, podnikové informatiky nebo komunikačních technologií
o zkušenosti s vývojem softwaru a také s programováním a zprovozňováním aplikací pro IoT nebo cloudové systémy
o znalost běžných programovacích jazyků (např. C#, Java, Python) a aplikace standardních průmyslových procesů vývoje softwaru a procesních modelů (např. Agile)
o znalosti v oblasti technologie softwarových kontejnerů a orchestrace kontejnerů (Docker, Kubernetes atd.) vítány
o zkušenosti s průmyslovou automatizací a pohonnou technikou výhodou
o zkušenosti s prací se zahraničními kolegy a projektovými týmy a hovoříte plynně anglicky

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.11.2023
Mzda: 80 000 Kč/měs.
Počet míst: 6
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓