Informace o pracovním místě

Kontakt: e-mail:

Požadavky:
" Velmi uvítáme profesionální zkušenosti s modelováním (vývoj a/nebo validace) včetně zpracování dat
" Pokud nemáte zkušenosti s přímo s IRB modelováním, ale umíte statistiku, programování a spracování dat, ozvěte se také
" Plynoulou češtinu/slovenštinu a angličtinu (naše validační správy píšeme v angličtině)
" Analytické myšlení a preciznost
" Zkušenosti se SAS jsou výhodou
" Vysokoškolské vzdělání v matematickém/statistickém nebo ekonomickém směru

Náplň práce:
o Validaci modelů měření kreditního rizika (PD, LGD, EAD) pro korporátní a retailová portfolia
o Validaci likviditních behaviorálních modelů
o Monitoring již existujících modelů
o To vše při dosažení trvalého souladu s požadavky IRB a metodiky UniCredit Group

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/ příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, narozeninové volno

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 07.06.2023
Mzda: 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓