Informace o pracovním místě

Kontakt: Hochová Iva, e-mail:
MVP: Praha 5

Požadavky: Vyučení v oboru případně praxe min. 2 roky, zkušenost práce na soustruhu, fréze, hoblovce výhodou, zkušenostmi s výrobou špaletových oken, opravami historických dveří a oken, výrobou nábytku z masivu i deskovin výhodou, nekonfliktní, usměvavý typ, komunikativnost, loajálnost, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost

Pracovní náplň: Zajištění výroby, opravy či repase svěřené zakázky, práce s dřevěnými výrobky, výroba nábytku, práce na soustruhu, hoblovce, pile, dokončovací práce na zakázce, dodržování postupů BOZP a PO, odpovědnost za kvalitu odvedené práce

Zaměstnanecké výhody: Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 02.10.2020
Mzda: 18 900 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)