Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- spolupráce při sestavování kontrolního hlášení pro mateřskou společnost v Číně
- spolupráce při přípravě podkladů pro audit
- statistické výkazy
- Zajišťování koordinace v rámci finančního oddělení, vytváření reportů v oblasti financí pro mateřskou firmu v Číně
- odpovědnost za komunikaci a koordinaci s ostatními odděleními;

Požadavky:
- Jazykové požadavky - znalost čínštiny slovem i písmem nutná, jedná se o práci spojenou s komunikací s mateřskou společností v Číně, plynulá angličtina výhodou
- Preferujeme vzdělání v oboru účetnictví nebo ve finančním managementu
- Preferujeme uchazeče s delší praxí v účetnictví nebo financích
- Znalost s IFRAS nebo čínské účetnictví výhodou
- Pokročilé komunikační a koordinační schopnosti, práce pod tlakem, svědomitost a odpovědnost

Výhody:
- Stravenky, další bonusy dle osobní dohody

Pracovní místo bude obsazeno v rámci programu Vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 15.01.2021
Mzda: 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.