Informace o pracovním místě

Kontakt email:

Požadavky:

Zaslání strukturovaného CV a motivačního dopisu v ČJ a AJ e-mailem

Podmínkou: Odborná způsobilost, především platné Osvědčení o odborné způsobilosti v rozpoznávání bankovek a mincí podezřelých z padělání nebo pozměňování, vydané ČNB. Trestní bezúhonnost.

Znalost cizých jazyků: znalost anglického, českého jazyka - plynně na komunikační úrovni podmínkou, ruština, němčina, arabština a další jazyky výhodou.

Znalost práce na PC - program Fortia, práce s internetem. Zodpovědnost při práci s hotovostí, samostatnost, přesnost, příjemné vystupování a komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilita.

Praxe v oboru: min. 12 měsíců.

Náplň práce: směnárenská činnost, pokladník.

Benefitní karta MultiSport, výkonostní odměny

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 02.12.2021
Mzda: 30 700 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓