Informace o pracovním místě

Kontakt: e-mail:

Místo výkonu práce: Praha, časté zahraniční cesty

Náplň práce:
- monitorování a analýza situace na Blízkém východě zejména s ohledem na
teroristické hrozby evropským státům
- příprava expertních publikací na související odborná témata
- přednášení o aktuální situaci a potencionálních hrozbách včetně návrhů k jejich
rozeznání a eliminaci
- spolupráce a kooperace postupu s bezpečnostními složkami České republiky
- vzdělávání přislušníků bezpečnostních složek České republiky
- navrhování možných bezpečnostních opatření k předcházení teroristickým útokům
- spolupráce s členy bezpečnostních složek ostatních evropských zemí
- navazování vztahů a spolupráce s ostatními blízkovýchodními experty

Speciální požadavky:
- anglický jazyk (úroveň C1 a vyšší)
- nutnost předchozích zkušeností s problematikou Blízkého východu
- předchozí publikační praxe výhodou

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 02.02.2022
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.