Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!

Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Přípravář v pozemním stavitelství (abolvent, junior i senior)

o Naplňuje vás úzký kontakt se stavbou, baví vás plánování a jste teamový hráč?
o Chcete rozvinout své stávající zkušenosti?
o Jste spolehlivý, komunikativní, oganizační typ, který má rád ve věcech pořádek?
o Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých a oceňovaných projektech!
Přípraváři sedí přímo na stavbách. Všchny stavby máme na území hl.m. Prahy.

Co se vám bude hodit?

o Praxe v oboru pozemní stavitelství - hledáme absolventy/juniory, ale i zkušené přípraváře
o VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního nebo strojírenského směru
o ŘP sk. B
o PC - MS Office (Word, Excel) uživatelsky
o osobní přístup, časová flexibilita, loajalita, rozhodnost
o organizační schopnosti, komunikační schopnosti, spolehlivost

Pracovní náplň

o Příprava, zpracování a tvorba objednávek a smluv o dílo na základě podkladů od projektanta
o Poptávky subdodavatelů a komunikace s nimi
o Optimalizace stavebních projektů a hledání vhodných řešení pro realizaci
o Vyhodnocení výběrových řízení
o Aktivní tvorba subdodavatelské databáze a její správa
o Komunikace se stavbyvedoucími a projektanty

Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

o Férový přístup - co slíbíme, to plníme
o Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
o Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
o Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
o Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
o Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
o Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
o Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
o Zajímavé benefity
Nootebok a mobilní telefon, stravenky, prémie, stravenky, karta Multisport, firemní akce, 25 dní dovolené, pravidelné vzdělávání a rozvoj, další benefity

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.09.2022
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓