Operations Manager

firma: TORO TRANS s.r.o.>>

Velice úspěšná a jedinečná nadnárodní výrobní FMCG společnost, hledá motivované a samostatné kandidáty na pozici Operations Manager.

Náplň práce:
- Nastavování strategie, procesů a vylepšování celého system výroby, distribuce a prodeje
- Řízení , kontrola a řízení zeštíhlování a zlepšování procesů dvou výrobních závodů (Praha, Šen-čen/Čína)
- Metodické vedení výrobních ředitelů v jednotlivých závodech
- Zajištění a implementace normy kvality ve výrobních závodech
- Dohled nad dodavateli z EU a Číny a a jejich řízení
- Zodpovědnost za přenos know-how a opatření pro kvalitu uvnitř i vně celé společnosti
- Nastavování a řízenít strategií dodavatelského řetězce skupiny a hlavních procesů s tím spojených
- Odpovědnost za efektivní logistiku, zásoby a řízení skladů
- Dohled nad manažery dodavatelského řetězce ve vlastních obchodních jednotkách

Požadujeme

- VŠ vzdělání , ideálně technického zaměření
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Časovou flexibilitu a ochotu často cestovat
- Strategické myšlení a profesionalitu (samostatná schopnost plánování, dosažení a realizace výsledků)
- Zkušenosti s nastavováním a optimalizací procesů, řízením výroby a obchodu na třech kontinentech
- Pokročilé analytické, projektové a organizační dovednosti
- Přirozená autorita, schopnost vest příkladem i správně rozhodnout
- Praktické techniky leadershipu a umění rozvoje ostatních
- Ochotu neustále pracovat na sobě i na zlepšování celého chodu a system společnosti
- Loajalitu, samostatnost a zodpovědnost
- Výbornou znalost angličtiny

Nabízíme

- Práce na HPP a dlouhodobou spolupráci
- Turbulentní prostředí
- Možnost seberalizace
- Velkou odpovědnost a rozhodování
- Ohodocení 100-120.000 + 30% bonusy při plnění všech nastavených cílů

DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: 100 000-160 000 K...
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Vysokoškolské
FIRMA: TORO TRANS s.r.o.
LOKALITA: Praha
  • ID INZERATU: 2111553
  • VLOŽENO: 08.01.2017
  • ZOBRAZENO: 78

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓