„Ideální práce ve Vašem městě“

Marketing & E-shop Specialist

firma: UniSearch s.r.o.>>

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem potřeb specializovaných pro tetovací, piercingová studia a kosmetické salony, hledáme schopnou, organizačně zdatnou a proaktivní osobnost na pozici Marketing & E-shop Specialist.

Náplň práce:

• Řízení všech marketingových činností společnosti
• Vytváření grafických podkladů, přidávání a organizace produktů v internetovém obchodě
• Rozvoj marketingové strategie společnosti
• Koordinace marketingových kampaní s prodejními aktivitami
• Vytvoření a dohled na marketingový rozpočet společnosti
• Tvorba a zveřejnění všech marketingových materiálů v souladu s marketingovými plány
• Plánování a realizace reklamní kampaně
• Vytvoření široké škály různých marketingových materiálů
• Úzká spolupráce s prodejním oddělením a pomoc při uvádění nových produktů na trh
• Udržování účinné interní komunikace s cílem zajistit, aby všechny příslušné funkce společnosti byly průběžně informováni o marketingových cílech
• Analýza potenciálních strategických partnerských vztahů pro firemní marketing

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání
• Anglický jazyk, další jazyky výhodou
• Znalost práce na PC
• Komunikativnost a příjemné vystupování
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita a týmový duch
• Praxe výhodou
• Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

• Zajímavé platební ohodnocení
• Firemní benefity
• Zázemí stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Práce v mladém kolektivu

DATUM NÁSTUPU: Ihned
MZDA: 20 000-30 000 Kč/...
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: UniSearch s.r.o.
LOKALITA: Praha
  • ID INZERATU: 2106565
  • VLOŽENO: 05.01.2017
  • ZOBRAZENO: 82

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓