Další nabídky

Informace o pracovním místě

Informace o pracovním místě:

Pro našeho významného klienta, technologickou společnost poskytující služby v oblasti ICT, hledáme kandidáty/ky na pozici Tester.

Náplň práce:
Testování nových verzí softwarových aplikací dle připravených testovacích skriptů
Evidence nalezených nesrovnalostí včetně podrobného popisu dané situace
Příprava testovacích scénářů a skriptů
Komunikace s koordinátorem testů
Spolupráce s programátory
Support testovaných aplikací po nasazení

Požadujeme

SŠ vzdělání
Analytické schopnosti, pečlivost, důslednost
Zájem o testování a IT technologie
Základní orientace v Microsoft technologiích
Znalost ČJ/SJ na úrovni rodilého mluvčího
Výhodou znalost Jira, TestLink, OTRS, metodiky SCRUM

Nabízíme

Možnost profesního i osobního růstu
Tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
Zajímavou práci na různorodých týmových projektech
Školení na nové technologie
Finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
Práce v moderním prostředí
Rozsáhlé zaměstnanecké benefity (Sick days, cafeteria systém, stravenky, vitaminový program, dovolená navíc, výuka angličtiny aj.)

ADRESA PRACOVIŠTĚ: Praha í , Praha 9
DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: THS CZ s.r.o.
ZADAVATEL: Markéta Kolská
LOKALITA: Praha
  • ID INZERATU: 2096668
  • VLOŽENO: 02.01.2017
  • ZOBRAZENO: 123

Nenechávejte si to pro sebe a doporučte práci  známým :-)

logo firmy: THS CZ s.r.o.