„Ideální práce ve Vašem městě“

PROJECT MANAGER

firma: THS CZ s.r.o.>>

Pro našeho významného klienta, technologickou společnost poskytující služby v oblasti ICT, hledáme kandidáty/ky na pozici Project manager.

Náplň práce:

Příprava a realizace technického řešení projektů
Implementace projektových řešení u zákazníka
Odpovědnost za koordinaci a postup prací na projektech
Zodpovědnost za dodržování smluvních termínů
Zodpovědnost za dodržování rozpočtového rámce projektů
Komunikace se zákazníky
Zodpovědnost za evidenci a kontrolu nákladů

Požadujeme

SŠ vzdělání nejlépe technického směru
Znalost problematiky digitalizace dokumentů a DMS
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Velmi dobrá znalost práce s PC - MS Office, Internet
Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a adaptabilita
Komunikativní znalost anglického jazyka
Řidičský průkaz

Nabízíme

Možnost profesního i osobního růstu
Tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
Školení na nové technologie
Finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
Práce v moderním prostředí
Rozsáhlé zaměstnanecké benefity (Sick days, cafeteria systém, stravenky, vitaminový program, dovolená navíc, výuka angličtiny aj.)

ADRESA PRACOVIŠTĚ: Praha 9 , Praha 9
DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: THS CZ s.r.o.
LOKALITA: Praha
  • ID INZERATU: 2096667
  • VLOŽENO: 02.01.2017
  • ZOBRAZENO: 61

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!