SENIOR PROGRAMÁTOR C#

firma: THS CZ s.r.o.>>

Pro našeho významného klienta, technologickou společnost poskytující služby v oblasti ICT, hledáme kandidáty/ky na pozici Senior programátor C#.

Náplň práce:

Zodpovědnost za řešení zadaných programátorských úkolů
Zodpovědnost za kvalitu řešení zadaných úkolů
Zodpovědnost za dodržování metodiky vývoje
Práce v jazyce C# v prostředí Microsoft Visual Studio
Spolupráce s business analytiky a SW architektem
Realizace zadání od projektového manažera
Tvorba a oponentura úvodních návrhů řešení
Spolupráce při zavádění podpůrných systémů pro programování a jejich integraci ve společnosti

Požadujeme

Programovací zkušenosti v C# (Winforms, WPF a ASP .NET) min. posledních 4 roky
Znalost jazyka SQL
Znalost návrhových vzorů a jejich implementace v C#
Znalost technik SW vývoje, včetně agilní metodiky (modelovací jazyk UML)
Znalost platformy Microsoft, včetně databázových systémů (MS SQL Server)
Schopnost pracovat pod časovým tlakem a ve stresových situacích
Komunikativní znalost anglického jazyka i tech. AJ

Nabízíme

Možnost profesního i osobního růstu
Tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
Zajímavou práci na různorodých týmových projektech
Školení na nové technologie
Finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
Práce v moderním prostředí
Rozsáhlé zaměstnanecké benefity (Sick days, cafeteria systém, stravenky, vitaminový program, dovolená navíc, výuka angličtiny aj.)

ADRESA PRACOVIŠTĚ: Praha 9 , Praha 9
DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: THS CZ s.r.o.
LOKALITA: Praha
  • ID INZERATU: 2096664
  • VLOŽENO: 02.01.2017
  • ZOBRAZENO: 39

Sdílejte pracovní nabídku...