„Ideální práce ve Vašem městě“

graf-profil
Elektrikář, příspěvek na životní pojištění, sport a volný čas, až 35.000 Kč
Informace

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici ELEKTRIKÁŘ.
Náplň práce:
- opravy elektrických zařízení a částí výroby a provozovny
- údržba a prohlídky rozvoden a elektrických rozvaděčů
- pravidelné kontroly elektroinstalací ve společnosti
- měření, preventivní prohlídky a opravy topných zařízení forem vstřikovacích lisů

Co od Vás očekáváme
- vyučení v oboru elektrikář
- osvědčení elektrikáře s vyhláškou 50 § 6
- trpělivost, samostatnost, pečlivost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- znalost a praxe v programování vstřikolisů výhodou
Co Vám nabízíme
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: TACHOV – VÍTKOV
- plat 25 000 – 35 000 Kč (dle praxe a zkušeností) + prémie za řádnou docházku a produktivitu + zákonné příplatky
- třísměnný provoz
- příspěvek na životní pojištění, příspěvky na sport a volný čas
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání – kurzy a školení
Datum nástupu:
Dle domluvy
Mzda:
25 000-35 000 Kč/...
Počet míst:
15 - 20
Úvazek:
Plný
Minimální vzdělání:
Vyučen
Inzerent:
Agentura
Firma:
Lokalita:
Tachov
ID inzerátu: 2092718    Zobrazeno: 28 x    29.12.2016

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)