Informace o pracovním místě

smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou
NÁPLŇ PRÁCE:
" Provádění elektrotechnických prací v rámci odborné způsobilosti
" Seřizování a opravy elektrických strojů a zařízení
" Instalace elektrických zařízení
" Diagnostika a odstraňování elektrických závad
" Plánování a řízení údržby strojového parku dle standardů ISO
" Preventivní údržba strojů
" Evidence technických dat o průběhu a výsledcích opravy

OD VÁS OČEKÁVÁME:
" Znalost Zákona č. 250/2021 Sb. a NV č. 194/2022 Sb.
" Schopnost čtení a vytváření výkresové elektrodokumentace
" Základní znalost práce na PC
" Řidičský průkaz skupiny B
" Manuální zručnost
" Schopnost týmové práce
" Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
" Proaktivita a zájem se dále vzdělávat

Pracoviště: Bor, Bor
Datum nástupu: 14.05.2024
Mzda: 27 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓