Náplň práce: vývoj a konstrukce sekundárních obalů se zaměřením na skládané krabičky za podmínek dodržení interních norem a zadání zákazníků, projektové vedení vlastních vývojů, pokračování ve vývoji konstrukčních norem, koordinace a technické poradenství v otázkách balení s interními a externími odděleními a zákazníky, koordinace vývojových projektů v rámci skupiny Körber , výroba prototypů a kontrola funkčnosti obalu, výběr a rozhodnutí o použití speciálních materiálů a případně jejich pořízení
Požadujeme: nejlépe VŠ vzdělání v oboru průmyslový design nebo v oboru obalový inženýr, technolog, znalost v oblasti vývoje obalů z pevných kartonových krabic nebo z lepenky je výhodou, schopnost komunikovat v NJ, popřípadě v AJ (písemně i telefonicky), znalosti MS Office (Excel, Word), CAD, Artios, práce v programu SAP je výhodou
Nabízíme: motivující prostředí stabilní mezinárodní firmy ve farmaceutickém odvětví, zaškolení a přátelský kolektiv, vzdělávací jazykové a odborné kurzy, pružnou pracovní dobu, fixní čas na pracovišti 9:00 - 14:00 hod., Jednorázové odměny za pracovní a věková výročí, příspěvek na penzijní připojištění 500,-/měsíčně, firemní akce, ostatní benefity dle vnitřního předpisu

Pracoviště: Ejpovice, Ejpovice
Datum nástupu: 17.05.2024
Mzda: 45 000 - 90 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.