Informace o pracovním místě

Náplň práce:
udržení zařízení v co nejefektivnějším chodu - chybovost, vytíženost, provozní náklady
zajištění oprav zařízení a údržby
stanete se posilou do nově vznikajícího týmu, který se bude dále rozrůstat
udržování zařízení v čistém a provozuschopném stavu
3. směnný provoz

Požadujeme:
manuální zručnost pro nastavení mechanických součástí strojů
pečlivost, zodpovědnost
schopnost spolupráce v kolektivu
základní znalost práce na PC
ukončené zakladní vzdělání

Nabízíme:
práci v čistém, tichém, klidném prostředí (žádná výrobní linka)
dobré finanční ohodnocení
13. plat
25 dnů dovolené
stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den
příplatek 25% za noční směny
dopravu z Plzně
1000 Kč na Sodexo kartu každý měsíc (po zkušební době)
příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)

Pracoviště: Štěnovice, Štěnovice
Datum nástupu: 13.05.2024
Mzda: 29 000 - 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓