ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici Řidič:
Náplň práce: : třídění a lisovaní odpadů - druhotných surovin, nakládka nebo asistence lisovaného materiálu, manipulace s odpadovými nádobami, svou odpadů.
Požadujeme: řidičské oprávnění VZV (výhodou), ukončené základní vzdělání, samostatnost, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochotu kolektivní práce.
Nabízíme: jistotu zaměstnání u stabilní rodinné společnosti s německou účastí, zázemí v prosperující společnosti zabývající se obchodem s druhotnými surovinami, odpočinkové a hygienické prostory pro naše zaměstnance, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned.
První kontakt možný e-mailem či telefonicky

Pracoviště: Zruč-Senec, Zruč-Senec
Datum nástupu: 07.05.2024
Mzda: 28 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓