Obchodně-technický reprezentant - Plzeň a Jihočeský kraj

Pro předního evropského dodavatele produktů a služeb pro průmyslovou údržbu a opravy hledáme obchodně-technického reprezentanta pro Plzeň a Jihočeský kraj.

Náplň práce:

- samostatná obchodní činnost, akvizice nových zákazníků, péče o stávající zákazníky, příprava podkladů pro obchodní jednání nebo pro uzavírání obchodních smluv,
- spolupráce na specifikaci poptávaných produktů a případné přetypování na vhodnější značku dle vlastních schopností,
- tvorba cenových nabídek pro zákazníka,
- možnost cenového vyjednávání s dodavateli,
- aplikace propagačních a marketingových akcí,
- zápis aktivit do systému, reporting.

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání (ideálně v oblasti strojírenství),
- úspěšná praxe na obchodní pozici,
- zkušenost minimálně s částí našeho sortimentu (ložiska, těsnění, řemeny, řetězy, převodovky, hydraulika, elektromotory apod.),
- schopnost týmové spolupráce, aktivní přístup,
- ŘP sk. B - aktivní řidič,
- bydliště kdekoliv v regionu.

Nabízíme

- práci s prestižními zákazníky z řad velkých výrobních společností,
- odpovídající mzdové ohodnocení,
- kvartální bonusy,
- služební vůz pro soukromé účely,
- stravenky,
- Multisport / Flexipass,
- 25 dní dovolené ročně,
- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce,
- standardní vybavení mobil a notebook,
- smlouva na dobu určitou 1 rok, při oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.

Pracoviště: ., Plzeň
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Michaela Höferová
Lokalita: Plzeň
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444930
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.