Pro našeho zákazníka, stabilní obchodní společnost, obsazujeme pracovní pozici: oblastní vedoucí – junior.

Pracovní náplň :
– zajišťování chodu jedné prodejny
– nábor pracovníků na prodejnu a jejich následná adaptace, motivace, hodnocení
– zodpovědnost ze vzhled a čistotu prodejny, tak, aby se tam pracovníci i zákazníci cítili dobře
– zodpovědnost za průběžné zásobování prodejny a za čerstvost zboží
– zodpovědnost za obraty a výsledky prodejny

Požadujeme

Co očekáváme od vhodného kandidáta:
– VŠ vzdělání, lze bez praxe
– aktivní znalost německého jazyka
– flexibilita a mobilita
– dobrý vztah k obchodu a zájem pracovat s lidmi
– aktivní ŘP skupiny B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
– perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti
– kvalitní trenérský a zaškolovací program
– možnost profesního růstu, perspektiva budování kariéry v mezinárodní firmě
– plat 60.000,- až 90.000,- Kč

Pracoviště: pobočka, Plzeň
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 60 000 - 90 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské
Firma: Agentura Salvia, s.r.o.
Zadavatel: Jana Mašková
Lokalita: Plzeň
Agentura Salvia, s.r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓