Ostraha (M/Ž) - práce pro OZP - 20 000 Kč náborový příspěvek

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudete.
Staňte se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost různých objektů.

Požadavky:
• Fyzická zdatnost
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
• Práci na hlavní pracovní poměr v denních i nočních směnách
• Příspěvek na stravování
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• MultSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Výroční odměny
• Happy days

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Základní
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Zadavatel: Náborové oddělení
Lokalita: Plzeň
Zavolat: Zobrazit kontakt 800111112
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)