Informace o pracovním místě

Kontakt: Kuncová Jana, e-mail:

Požadujeme:

- zdravotní způsobilost - schopnost práce ve výškách

- odborné vzdělání stavebního směru nebo praxe v oboru

- loajálnost, spolehlivost, schopnost vyjednávat a argumentovat

- schopnost a chuť učit se a zdokonalovat v dané specializaci

- časovou flexibilitu (zakázky firmy jsou často mimo Plzeň - viz reference na našich www stránkách)

- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- řízení a koordinace stavebních zakázek, kontrola nákladů dle rozpočtu,

- komunikace se zákazníkem (KD, projednání víceprací apod.)

Nabízíme:

- standardní platové podmínky cca 40 000,- Kč/měsíc +

- mimořádné vysoké odměny za dokončené stavby

- hlavní pracovní poměr s možností na dobu neurčitou

- práci v zavedené firmě (zal.r.1991)

- nástup možný ihned.

Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.