Informace o pracovním místě

NÁPLŇ PRÁCE:
- Realizace stavebních zakázek pro vedení vvn se zaměřením na betonové konstrukce

POŽADAVKY:
- Praxe v oboru výhodou (práce na stavbách)
- Schopnost kolektivní práce
- Práce i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, cestovní náhrady v průměru 7.000 Kč měsíčně o Úhrada cestovného z bydliště na zakázku a zpět nebo zajištění svozu a odvozu na zakázku a ze zakázky

Nástupní mzda dle kvalifikace a zkušeností.

o 5 týdnů dovolené
o Cestovní náhrady v průměru 4.000 Kč měsíčně
o Úhrada cestovného z bydliště na zakázku a zpět nebo zajištění svozu a odvozu na zakázku a ze zakázky

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS.
Tel.: ,,po-pá 9-14h)

Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Datum nástupu: 01.12.2023
Mzda: 21 480 Kč/měs.
Počet míst: 15 - 20
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.