Informace o pracovním místě

Popis práce
Mistr/mistrová musí střih vymyslet, nakreslit, nastříhat materiál, rozdělí práci šičkám a přípravářkám, kontroluje a hodnotí jejich práci. Nejde o těžké šití. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti.
Tvorba šablon/střihů na obaly pro lyže, snowboardy, surfy, lodě, také obaly na pneumatiky, sluneční clony, tepelné izolace na obytné vozy, hudební nástroje, zbraně atd…

Náplň práce:
- tvorba střihů, příprava materiálů a střihání látek
- rozdělování práce přípravářkám a švadlenám, kontrola kvality práce
- komunikace se zákazníkem osobně, telefonem
- šití výrobků, zaučování nových šiček

Požadujeme
- Zkušenost s výrobou střihů, stříháním látek a technickým šitím
- Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost, fyzická zdatnost
- Ochotu učit se novým technologickým postupům
- Neustálý posun kvality a úspor ve výrobních postupech

Nabízíme
- Práci v malém kolektivu v rodinné firmě
- HPP nebo DPČ nebo DPP dle domluvy
- Odpovídající mzdu a motivační systém odměňování
- Zaměstnanecké slevy na zboží a služby

Na jaké benefity má mistrová nárok:
- 4 týdny dovolené
- 1 sick day po odpracování každých měsíců
- odměna za loajalitu - po odpracovaném roce - stravenky
- nákup zboží a služeb se zaměstnaneckou slevou - ve výši 50%

Pracovní doba:
- možnost pohyblivé pracovní doby
- možnost zkráceného úvazku 30 hod/týden

Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce:
Těšínská 14, Plzeň - Doubravka
V případě zájmu volejte nebo pište na

Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Datum nástupu: 02.04.2024
Mzda: 150 - 180 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)