Informace o pracovním místě

Možnost trvalé práce z home-office.

Znalost českého jazyka není podmínkou. Komunikace v angličtině je dostačující.

Náplň práce:

- Přijímání vyhodnocených nabídek od kolegy a objednávání materiálů a služeb

- Sledování dodávek a koordinace s dodavateli, aby byly dodávky včas a v souladu s kvalitou a specifikacemi

- Hodnocení dodavatelů a vyhledávání nových dodavatelů, kteří mohou být pro firmu užiteční

- Spolupráce s obchodním oddělením a ostatními odděleními, aby se zajistilo, že jsou materiály a služby objednávány v souladu s potřebami firmy

- Aktivní podílení se na inovacích v oblasti nákupu a využívání moderních technologií

Požadujeme:

- Zkušenosti v oblasti nákupu a zásobování, přednostně ve výrobním průmyslu

- Schopnost pracovat pod tlakem a plánovat svou práci v souladu s termíny dodávek

- Schopnost vyjednávat a spolupracovat s dodavateli a ostatními odděleními

- Vynikající organizační a komunikační schopnosti

- Znalost práce s MS Office a ERP systémy

Nabízíme:

- Možnost kariérního růstu v oblasti nákupu

- podporu profesionálního týmu odborníků

- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí

- podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu

- mobilní telefon, notebook

Výhody: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace.

První kontakt možný e-mailem či telefonicky Po-Pá 8:00-16:00

Pracoviště: Chotíkov, Chotíkov
Datum nástupu: 12.05.2023
Mzda: 25 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓