Informace o pracovním místě

Životopis zasílejte na e-mail:

Náplň práce:

- realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti

- spolupráce s analytickým oddělením

- nastavení optimálního portfolia klienta

- budování důvěrného vztahu s klientem

Požadujeme:

- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání - minimálně maturita nebo praxe v oboru

- pozitivní přístup k práci

- ŘP skupiny B

- licence PPZ od ČNB - výhodou

- výborné komunikační dovednosti

- uživatelskou znalost na PC

Nabízíme:

- zajištěnou klientelu callcentrem společnosti

- zázemí pobočky a veškerý servis zdarma

- pravidelná školení a workshopy

- přátelský tým, který Ti se vším pomůže

- pro šikovné poradce možnost kariérního růstu

-příspěvky na osobní automobil

-zvýhodněný telefonní tarif již od 150,-/měsíčně

-firemní akce včetně dovolených

Zaměstnanecké výhody: Možnost služebního auta, mobilní tarif, dovolená all inklusive za výkon, slevy na služby, vzdělání a osobní i finanční růst v rámci spolupráce zdarma, motivační soutěže

Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.