Uchazeči se mohou dostavit osobně vždy v úterý v 10:00 - 14:00 hod.

Co vás čeká:

- práce ve třísměnném provozu

- příjemný pracovní kolektiv kolem 30 lidí na směně

- výměna 2 forem za směnu

- opravy strojů a zařízení dle plánu údržby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- středoškolské vzdělání technického směru výhodou

- praxi na podobné pozici, ale šanci dáme i šikovným absolventům středních škol bez zkušeností

- samozřejmě pečlivost a spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout:

- možnost profesního růstu (údržbář senior), školení

- plně hrazené stravenky ve výši 60,-/směnu (sice nemáme závodní stravovávní, ale jídlo si máte kde ohřát a v klidu sníst)

- smlouva na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčito

- stravenky, školení

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.

Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Datum nástupu: 06.02.2023
Mzda: 27 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓