„Ideální práce ve Vašem městě“

graf-profil
Parťák do výroby, Plzeň, od 24tis.Kč, KMENOVÝ STAV
Informace

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizačních jednotek, hledáme vhodné uchazeče na pozici PARŤÁK DO VÝROBY.

Náplň práce:
- manipulace s materiálem
- podpora vedoucího s řízením směny a plněním výrobního plánu
- odpovědnost za část svěřeného pracoviště
- spoluzodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů a dílů
- zlepšování a optimalizace existujících procesů na pracovišti
- školení nových pracovníků
- v případě nepřítomnosti zastupuje vedoucího směny

Co od Vás očekáváme
- SŠ nebo SOU (výhodou)
- min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti
-zkušenosti s vedením lidí (výhodou)
- komunikační dovednosti
- technické myšlení
- PC gramotnost
Co Vám nabízíme
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda od 24.000 Kč + zákonné příplatky +výkonnostní bonusy
- 3 směnný provoz
- proplácené přesčasy a pravidelné roční navyšování mzdy
- práce v čistém prostředí bez hluku
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- možnost profesního i kariérního růstu
- práce do interního stavu (kmenový zaměstnanec) - zázemí stabilní společnosti
Místo práce:
30100 , Plzeň
Datum nástupu:
Ihned
Mzda:
24 000 Kč/měsíčně
Počet míst:
5
Úvazek:
Plný
Minimální vzdělání:
Vyučen
Vhodné pro:
Absolventi
Inzerent:
Agentura
Firma:
Lokalita:
Plzeň
ID inzerátu: 2107006    Zobrazeno: 111 x    06.01.2017

Chcete pracovat společně s kamarádem? Sdílejte nabídku níže.