Operátor výroby, 1směnný provoz, Plzeň, kmenový stav

firma: ADECCO spol. s r.o.>>

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou komponentů do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozice OPERÁTOR VÝROBY.

Popis pozice:
- kontrola kvality
- obsluha stroje, manipulace s lisem
- nové linky, sériová výroba několika různých dílů
- práce pro ženy- konečná úprava a kontrola dílů
- práce pro muže - práce u strojů a lisu

Požadujeme

- praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
- spolehlivost, pracovitost, pečlivost
- odolnost vůči stresu
- 100% docházku

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- nástup do kmenového stavu
- stabilní zaměstnání v menší firmě (cca 15 pracovníků)- převážně český kolektiv - místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda 16200Kč, po zaučení 18.000Kč
- příplatky dle platného zákoníku
- jednosměnný provoz (výhledově i možnost 2směnného provozu)
- stravenky 60Kč
- práce vhodná zejména pro muže, ženy
- pozice do kmenového stavu
- občerstvení zdarma (káva, čaj)
- práce na dobu určitou s možností prodloužení po roce
- dovolená 4 týdny (nařízená - týden v srpnu a mezi Vánočními svátky) +2 sick days

ADRESA PRACOVIŠTĚ: 30100 , Plzeň
DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: 16 200-18 000 Kč/...
POČET MÍST: 2
ÚVAZEK: Plný
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Základní
FIRMA: ADECCO spol. s r.o.
LOKALITA: Plzeň
  • ID INZERATU: 2107004
  • VLOŽENO: 06.01.2017
  • ZOBRAZENO: 135

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!