graf-profil
Operátor výroby, 1směnný provoz, Plzeň, kmenový stav
Informace

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou komponentů do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozice OPERÁTOR VÝROBY.

Popis pozice:
- kontrola kvality
- obsluha stroje, manipulace s lisem
- nové linky, sériová výroba několika různých dílů
- práce pro ženy- konečná úprava a kontrola dílů
- práce pro muže - práce u strojů a lisu

Co od Vás očekáváme
- praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
- spolehlivost, pracovitost, pečlivost
- odolnost vůči stresu
- 100% docházku
Co Vám nabízíme
- nástup možný IHNED
- nástup do kmenového stavu
- stabilní zaměstnání v menší firmě (cca 15 pracovníků)- převážně český kolektiv - místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda 16200Kč, po zaučení 18.000Kč
- příplatky dle platného zákoníku
- jednosměnný provoz (výhledově i možnost 2směnného provozu)
- stravenky 60Kč
- práce vhodná zejména pro muže, ženy
- pozice do kmenového stavu
- občerstvení zdarma (káva, čaj)
- práce na dobu určitou s možností prodloužení po roce
- dovolená 4 týdny (nařízená - týden v srpnu a mezi Vánočními svátky) +2 sick days
Místo práce:
30100 , Plzeň
Datum nástupu:
Dle domluvy
Mzda:
16 200-18 000 Kč/...
Počet míst:
2
Úvazek:
Plný
Minimální vzdělání:
Základní
Vhodné pro:
Absolventi
Inzerent:
Agentura
Firma:
Lokalita:
Plzeň
ID inzerátu: 2107004    Zobrazeno: 135 x    06.01.2017

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓