PilsnerGolf Resort Hořehledy je zavedeným a stále se rychle rozvíjejícím prestižním golfovým areálem nedaleko Plzně (Hořehledy 35, Spálené Poříčí). Pravidelně se zde odehrávají sportovní a společenské akce na vysoké úrovni, svatby, oslavy nebo firemní prezentace a školení. Hledáme posily do našeho týmu!
Náplň práce: kompletní příprava pokrmů pro klienty golfového resortu a hotelu, příprava, kalkulace a sestavení jídelního lístku, denních menu, speciálních akcí, rautů a recepcí, objednávání surovin, zodpovědnost za stav skladu a zásob
Požadujeme: základní praxi na obdobné pozici, časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz), zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: zajímavou práci plnou výzev v příjemném a moderním prostředí, zázemí prosperující a atraktivní společnosti, práci v mladém kolektivu, výborné platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity (slevu na stravování, využití služeb resortu,...), možnost ubytování přímo v resortu.

Pracoviště: Spálené Poříčí, Spálené Poříčí
Datum nástupu: 30.11.2021
Mzda: 20 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...