Informace o pracovním místě

Náplň práce:
" obsluha flexotiskových strojů
" dodržování výrobních a technologických postupů (určuje technolog či přípravář výroby)
" příprava výrobní zakázky dle průvodky (nalepení štočků, míchání barev, příprava vstupních materiálů)
" průběžná a výsledná kontrola kvality výrobků, balení výrobku + následné uvolnění pro sklad
" základní údržba stroje (na složitějších opravách pracuje odd. údržby či externí firma)
" jedná se o provoz s různorodými typy zakázek = práce není jednotvárná
Požadavky:
" SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
" praxe v oboru flexotisku podmínkou
" technická zdatnost (ovládání strojů, průvodky, čtení technické dokumentace...)
" týmový přístup a zodpovědnost
" zájem profesně se rozvíjet v moderních tiskových technologiích
" ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme:
" práci na plný úvazek, 8 hod/den, třísměnný provoz PO - PÁ
" práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi
" zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech
" na daném výrobním úseku je malý kolektiv (cca 5-6 lidí na směně)
" možnosti osobního růstu a rozvoje
" firemní benefity
" stabilní práce
" prostředí nového výrobního závodu (čistý provoz) + kontakt s moderními technologiemi + dobrou partu kolegů v týmu
" 25 dní dovolené
" stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/směna
" příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ( 700,- Kč měsíčně)
" vánoční bonusy
" jednorázové věrnostní odměny po odpracování 10 a více let
" věrnostní odměny až do výše 2.300,- Kč/měsíčně
" odměna za doporučení nového zaměstnance
" atmosféra rodinného podniku
" firemní akce
Kontakt: Vlčková Ilona, tel.: , e-mail:

Pracoviště: Dobřany, Dobřany
Datum nástupu: 08.08.2023
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!