Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce: MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov
Náplň práce: zajišťování odbytu výrobků, spolupráce při sestavení harmonogramů odbytu. Zajišťování styku s odběrateli, obchodními partnery a denně s nimi komunikovat. Koordinace odbytové a po technické stránce i výrobní činnosti s ostatními úseky firmy. Evidování a zpracování poptávky, kalkulace a nabídky výrobků. Zpracování a zakládání podkladů do výrobního systému, sestavování příslušné dokumentace.
Požadujeme: pracovat samostatně a spolehlivě, být manuálně zruční a flexibilní, vysoké nasazení a odpovědnost za kvalitu své práce. Finanční ohodnocení dle vaší kvalifikace a výkonu v pravidelném výplatním termínu. Možnost pracovního růstu a nástup možný ihned, dle dohody
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na životní pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce, plně hrazené 60 Kč stravenky, pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení…)
Kontakt: Levičková Helena, tel.:, e-mail: případně osobně na adrese MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov - po-pá 7-14 hod.

Pracoviště: Holýšov, Holýšov
Datum nástupu: 01.01.2022
Mzda: 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓