Informace o pracovním místě

Náplň práce

o kontrola stavu objektu rekreačního zařízení a drobná údržba objektu,

o obsluha tepelného zdroje,

o údržba přilehlé zahrady (např. sekání trávy, hrabání listí, údržba keřů a stromů),

o předávání pokojů rekreantům při zahájení rekreace,

o přebírání a kontrola stavu pokojů při ukončení rekreace,

o evidence a příjem ubytovacích a rekreačních poplatků a jejich odvádění na obecní úřad (hmotná odpovědnost za vybranou hotovost),

o evidence zápůjček sportovního vybavení, kontrola stavu tohoto vybavení,

o příprava prádla pro odvoz prádelnou a zpětné převzetí ve stanovených intervalech,

o vynášení tříděného odpadu z vyhrazených nádob z objektu do příslušných kontejnerů v areálu objektu,

o vedení evidence odpracované doby za kalendářní měsíc,

o hlášení vzniku škod na majetku v okamžiku jejich zjištění,

o hlášení pracovních úrazů, ke kterým došlo v souvislosti s plněním pracovních povinností, bezprostředně po jejich vzniku,

o účastnit se školení obsluhy zařízení.

Platové podmínky a další benefity

Nárok na dovolenou dle § 213 odst. 3 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.

Požadujeme

Trestní bezúhonnost doloženou výpisem z Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce), manuální zručnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.

Výhodou

Zkušenosti z ubytovacího zařízení, místní znalost.

Další informace

Prohlídka objektu možná po předchozí domluvě s kontaktní osobou.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na kontaktní email, do předmětu uveďte "správce objektu RZ Babylon".

E-mailový nebo telefonický (pracovní dny 8:00 -14:00 hod.) kontakt.

Pracoviště: Babylon, Babylon
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 184 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓