Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Pracovní náplň
- Podílení se na základních odborných pracích při montáži vozidel.
- Montáž jednotlivých hnacích nebo ovládacích skupin.
- Naměření vnitřního olištování, oříznutí lišty dle výkresu, ustavení do vozu, atd.

Požadujeme

- Máte vzdělání ve strojírenském oboru?
- Vyhovuje Vám práce ve 2 směnném provozu?
- Chcete domů odcházet s čistou hlavou?
- Vyučení v oboru zámečník, zámečnické práce, strojírenství.

Nabízíme

- DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
- ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
- Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
- Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
- PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
- Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
- PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti

Datum nástupu: 20.05.2024
Mzda: 28 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst: 10
Vhodné i pro: Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Firma: SIMIX GROUP s.r.o.
Zadavatel: Nábory Simix Group
Lokalita: Vysoké Mýto
SIMIX GROUP s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.