Informace o pracovním místě

Požadujeme:

- SŠ - možno i absolvent/ka textilního nebo chemického oboru

- dobrá znalost práce ve Word, Excel, Outlook

- komunikativní znalost AJ (spolupráce se zahraničními kolegy)

- organizační a komunikační schopnosti

- samostatnost v řešení svěřených úkolů

- řidičský průkaz sk.B výhodou

- pečlivost, odpovědnost, týmová práce

- flexibilita, ochota učit se novému, systematičnost s důrazem na dotáhnutí svěřeného úkolu/projektu

Náplň práce:

- laboratorní servis v rámci nadnárodní společnosti

- chemické a fyzikální analýzy filtračních elementů ze segmentů např. energetika, cement, ocel a spalovny

- vstupní laboratorní kontrola

- administrativa - laboratorní zprávy, archivace, statistika atd.

- kooperace a sdílení znalostí s kolegy v rámci skupiny Kayser

- používání firemních systémů

Nabízíme:

- zaškolení

- osobní rozvoj v mnoha oblastech - perspektivní a odpovědnou práci v prosperující středně velké společnosti - příležitost úzce spolupracovat s největšími odborníky z oblasti průmyslové filtrace

- prostředí mezinárodní společnosti

- nadprůměrné finanční ohodnocení

- pružná pracovní doba - práce z domova s využitím mobilních technologií

- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování, zaměstnanecké benefity, dopravné, příspěvek na PF)

- firemní vzdělávání, odborné i jazykové

- pracovní tým, který se baví nejen prací

KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Pracoviště: Vysoké Mýto, Vysoké Mýto
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓