Informace o pracovním místě

Náplň práce:

Vedení a koordinace zpracování účetnictví

Zpracování měsíční účetní závěrky

Zpracování přiznání k DPH, KH

Roční uzávěrkové operace, účetní výkazy, přiznání DPPO - spolupráce s daňovým poradcem a auditorem

Spolupráce při vedení mzdové a personální agendy

Ostatní související administrativní činnosti

Sledování a zavedení změn dle aktuální legislativy

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

Praxe v oboru alespoň 2-3 roky

Znalost podvojného účetnictví a minimálně základů mzdové a personální agendy

Orientace v daňové problematice

Znalost MS Office (Excel, Word)

Znalost IS Helios, Pamica/Pohoda výhodou

Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, aktivní přístup, ŘP: B

Místo výkonu práce: Libchavy, okres Ústí nad Orlicí

Nabízíme:

Nabízíme zázemí v prosperující české společnosti a příjemný pracovní kolektiv

Plat dle zapracování 35 000 - 45 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s prodloužením na dobu neurčitou

5 týdnů dovolené

Benefity - příspěvek na penzijní spoření, stravování, zvýhodněný nákup výrobků, možnost řešení ubytování, podpora dalšího vzdělávání, platební poukázky

Nástup dle dohody

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Pracoviště: Libchavy, Libchavy
Datum nástupu: 08.04.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...