Informace o pracovním místě

Nástup možný ihned při splnění podmínek k nástupu.
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím - rozvoz zboží
POŽADUJEME:
- zodpovědnost, komunikativnost
- řidičský průkaz skupiny C, E
- průkaz profesní způsobilosti řidiče
- karta řidiče
- výpis z rejstříku trestů
- potravinářský průkaz
- platné školení řidičů
Po uzavření pracovního poměru zajistíme na naše náklady školení řidičů z povolání, provedení psychotestů i proplacení karty řidiče do digitálního tachografu.
NABÍZÍME:
- zázemí silné prosperující obchodní společnosti
- po úplném zapracování možnost navýšení mzdy
- možnost rozšířit si kvalifikaci a naučit se novým věcem
- nezaučené rádi zaučíme
KONTAKT: telefonicky po-pá, 6 - 14 hodin, e-mailem nebo osobně
Dobroucká Irena, Hottmar Jan, tel.: nebo, e-mail:

Pracoviště: Skořenice, Skořenice
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...