Informace o pracovním místě

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pracovní náplň:

Řídí přidělenou směnu provozu, s podporou předních dělnic. Operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby. Zajištuje plnění plánu výroby své směny, v předepsaných množstvích a termínech. Zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů. Řídí seřizovače své směny. Kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení vedoucího provozu.

Požadavky:

SŠ/SOU vzdělání technického směru

min. 2 - letá praxe na obdobné pozici podmínkou

výhodou znalost plastikářské výroby

zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 - 30 zaměstnanců)

uživatelská znalost MS Office

ochota praktického zaučení ve výrobních procesech

komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sportovní a kulturní akce.

KONTAKT: e-mailem

Pracoviště: Sázava, Sázava
Datum nástupu: 11.09.2023
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!