Informace o pracovním místě

POŽADUJEME
- min. střední odborné vzdělání (SOU)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řízení vozidla
- samostatnost a obchodní talent
- zapálení pro věc
- pevnou vůli pro překonávání překážek
- výkonnost a aktivní přístup
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- plánování a organizace práce
- ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita
- výpis z rejstříku trestů
NÁPLŇ PRÁCE
- zodpovědnost za chod a výsledky svého střediska v sekci obalový materiál - výrobky a produkty z papíru, fólie, plastů (např. kartony, proložky, pytle, sáčky, blistry, fixace)
- péče o sortiment
- péče o zákazníky (aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků, péče o stávající zákazníky)
- obchodní činnost (správa poptávek, tvorba nabídky a komunikace s ní související, správa objednávek, fakturace atd.)
- plnění a spolutvorba obchodního plánu/obchodních cílů
- naplňování obchodní strategie
- marketing
ODMĚŇOVÁNÍ
- fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
BENEFITY
- jednosměnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
- odměny + dny dovolené navíc za odpracované roky
MÍSTO VÝKONU
- sídlo společnosti AMMA PROGRESS s.r.o., Lidická 107, Lanškroun
TERMÍN NÁSTUPU
- ihned nebo dle domluvy
KONTAKT
- odpovědná osoba: Ing. Jana Hlubinková, tel.
- životopisy zasílejte na email:

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na výše uvedený email.
Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.

Více informací naleznete na www stránkách: https://www.amma.cz/kariera
První kontakt pouze emailem. Životopisy zasílejte na email

Pracoviště: Lanškroun, Lanškroun
Datum nástupu: 06.05.2024
Mzda: 30 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓