Informace o pracovním místě

Co Vás čeká:
- Příprava a realizace staveb
- Řízení traťových mistrů a pracovních skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah
- Zabezpečení dodržování technologických předpisů a norem
- Odpovědnost za dodržování termínů, kvality a bezpečnosti práce

Co očekáváme:
- VŠ nebo SŠ stavebního nebo technického směru, nejlépe dopravního zaměření
- Spolehlivost, komunikativnost a časovou flexibilitu
- Uživatelská znalost práce na PC (office, e-mail)
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Autorizaci v oboru nebo profesní základ pro vykonání auorizační zkoušky

Co nabízíme:
- Práci v příjemném kolektivu v renomované firmě se silným zázemím
- Měsíční ohodnocení odpovídající praxi a dosažených výsledků
- Zajistíma a uhradíme potřebné certifikace/kurzy na vzdělání v oboru nebo doplnění odborných zkoušek v hodnotě až 250 000,- Kč
- Náborový příspěvek 40 000,- Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku
- Služební automobil, notebook, mobilní telefon
- Stravenkový paušál
- Příležitost profesního růstu a dalších firemních benefitů

KONTAKT: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem

Pracoviště: Česká Třebová, Česká Třebová
Datum nástupu: 20.05.2024
Mzda: 55 000 - 105 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓