Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici Dělník - obsluha strojů.
Nástup možný ihned.
Místo je vhodné i pro OZP.

Náplň práce:
Práce ve výrobě:
- práce na různých typech strojů
- doplňování polotovarů do strojů
- kontrola kvality výrobků
- provádění veškerých činností dle pokynu nadřízeného

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- stabilní pracovní uplatnění
- komplexní zaškolení

Požadujeme:
- pečlivost a spolehlivost
- pracovitost, manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, vánoční bonusy, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou

Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně (sídlo firmy: Nám.17.listopadu 2061, Česká Třebová)
Kontaktní osoby:
Šafář Libor, tel.:, e-mail:
Markéta Kopecká, tel., e-mail:

Pracoviště: Česká Třebová, Česká Třebová
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 21 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.