Informace o pracovním místě

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

- výše mzdy v závislosti na odpracovaných letech

- k základnímu platu náleží i osobní příplatek

- pracovní poměr na dobu určitou - po 3 letech možno na neurčito

- jednosměnný nebo dvousměnný provoz

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- příprava a úprava teplých a studených pokrmů

- předběžná příprava surovin k výrobě

- komplexní příprava pokrmů a výrobků dle kalkulace

- dohotovení a příprava pokrmů pro expedici

- příprava moučníků

PRACOVNÍ DOBA: 5.30 - 14.00 hodin

POŽADUJEME:

- schopnost samostatné práce

- zodpovědnost, manuální zručnost

- praxe v oboru výhodou

- zdravotní způsobilost

- výpis z rejstříku trestů

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, pravidelný příjem, dotované stravování, stálou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění, poukázky UNIŠEK+FKSP, 3 dny indispozičního volna, možnost odebírání obědů

KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 14 hodin) nebo e-mailem

Adámková Martina, tel.:,, e-mail:

Pracoviště: Česká Třebová, Česká Třebová
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 21 300 - 23 510 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓