Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Diagnostika závad v průřezu kolejnic a výhybkových součástí
- Měření výsledných průřezů laserovými měřícími přístroji a předávání výsledků zákazníkovi
- Koordinace práce se zákazníkem před a při realizaci páce
- Odstraňování závad dvoucestným poloautomatickým brousícím strojem

Co požadujeme:
- Úplné střední nebo střední odborné (s výučním listem) vzdělání technického směru
- Řidičské oprávnění sk. B (sk. C výhodou
- Časovou flexibilitu

Co nabízíme:
- Zázemí stabilní česko-švýcarské společnosti
- Práci v příjemném kolektivu s využitím nejmodernějších technologií
- Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům (od 45 000,- Kč do 70 000,- Kč za měsíc)
- Služební automobil a mobilní telefon
- Potřebné zaškolení, průběžné vzdělávání v oboru, nebo doplnění odborných zkoušek
- Možnost profesního růstu
- Jiné zajímavé firemní benefity

Termín nástupu je možný IHNED nebo dle vzájemné dohody.
Neváhejte a hlaste se u pana Michala Širokého DiS., tel., e-mail:

Pracoviště: Česká Třebová, Česká Třebová
Datum nástupu: 01.11.2023
Mzda: 45 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)