NÁPLŇ PRÁCE: koordinace kmenových a externích pracovníků při realizaci montáže montovaných hal, koordinace postupů prací a návazných činností v jednotlivých úkolech montáže, řízení komunikace při montážních prací, kontrola bezpečnosti práce na staveništi, kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z montáží a jejich akceptace zúčastněnými stranami (zápis a kontrola stavebního deníku), kontrola a schvalování přijatých faktur od externích pracovníků, zajištění podkladů a vyhodnocení případných reklamací ve spolupráci s oddělením kvality, vyhodnocení realizované zakázky a nastavení případných opatření, úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
POŽADAVKY: zkušenost s vedením montážních prací výhodou, zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup, časová flexibilita ochota cestovat po ČR, zodpovědnost, orientace ve stavebních výkresech
NABÍZÍME: nástup možný ihned
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8-15h)

Pracoviště: Svitavy, Svitavy
Datum nástupu: 03.05.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓