POŽADUJEME: SŠ / VOŠ vzdělání, znalost prostředí výrobního závodu výhodou, zkušenosti s nákupem surovin, skladovou evidencí, případně podobnými logistickými procesy výhodou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost prosadit se, ochota učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE: denní komunikace zejména se zahraniční nákupní centrálou i dodavateli, odpovědnost za včasné objednání jednotlivých komponentů pro výrobu dle výrobních plánů, odpovědnost za včasnou dodávku komponent dle výrobních plánů, optimalizace skladových zásob všech nakupovaných komponent
NABÍZÍME: 13. mzda ve výši až 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, firemní kantýna a příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění 6 000 Kč/rok, bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, jazykové kurzy, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou, tvůrčí dílny...)

KONTAKT: osobně (vrátnice firmy - vyplnění osobního dotazníku), emailem, telefonicky (Po - Čt 7- 15.00 hod, Pá 7-14.00 hod)

Pracoviště: Linhartice, Linhartice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.