Informace o pracovním místě

Vhodné i pro OZZ.

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pozici s potencionálem dalšího rozvoje a možného kariérového růstu. Podpora project manager senior. Rozmanitý obsah práce, flexibilní časová zátěž. Komunikace se zákazníky, jak v místě pracoviště, tak na služebních cestách. Pomoc při vedení projektů, plánů a projektové dokumentace.

DALŠÍ POŽADAVKY: Výhodou je základní znalost čtení technické dokumentace a znalost nástrojů kvality automotive. Znalost světových jazyků výhodou.

NABÍZÍME: Zajímavá práce v tradiční české firmě. Smluvní telefonní tarify pro zaměstnance. Podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj v rámci pracovní doby. Motivační odměna, flexipassy. Čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici. 5 týdnů dovolené. Příspěvky na stravování. Řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce.

KONTAKT: telefonicky, e-mailem (7-14 hod

Pracoviště: Široký Důl, Široký Důl
Datum nástupu: 08.04.2024
Mzda: 32 000 - 37 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)