POŽADAVKY: - min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost obchodní korespondece výhodou, pečlivost, odpovědnost,samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se nové věci
NÁPLŇ: zadávání,kontrola a potvrzování objednávek, zjišťování skladových zásob, příprava expedice, fakturace, denní komunikace se zákazníky
NABÍZÍME: - pracovní smlouva na dobu určitou na rok, po zapracování možnost převést smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práci v příjemném kolektivu, jazykové vzdělávání na pracovišti, zaměstnanecké benefity formou Flexi poukázek, příspěvek na stravování, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky, flexi pasy, příspěvky na obědy, jazykové vzdělávání, firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky

KONTAKT: emailem, telefonicky 6.00-14:30 hod

Pracoviště: Třebařov, Třebařov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!